פניה מראש ביה"ס לבוגרים

לבוגרינו שלום רב,

 

אוניברסיטת תל-אביב שואפת להרחיב את הקשר עם בוגריה, שרבים מהם מהווים את האליטה המדעית, החברתית, התרבותית והכלכלית של החברה הישראלית.

 

ביה"ס למדעי המתמטיקה מעוניין להקים מועדון בוגרים על מנת לקיים ולחזק את הקשר עמכם.

 

המטרה היא ליצור הזדמנויות למפגשים כדי לחדש הכרויות ישנות, לארגן הרצאות בנושאים הנמצאים בחזית המחקר בתחומים שלנו, לערוך הכרות עם החוקרים הצעירים של ביה"ס, המשתתפים לעיתים במחקרים פורצי דרך, ולקדם שיתוף פעולה בין ביה"ס והתעשייה.

 

מי כמוכם יודע כי אנו מקפידים על רמת הלימודים בביה"ס למדעי המתמטיקה ויתכן כי אלה מכם המאיישים עמדות מפתח בתחום ההייטק, המחקר הרפואי, בשרות הציבורי, בתעשייה, בכלכלה ובתחומים רלוונטיים אחרים יהיו מעוניינים להכיר את תלמידינו הנוכחיים לצורך גיוסם לשורותיכם.

 

במידה והינכם מעוניינים להירשם למועדון הבוגרים, נשמח אם תוכלו לשתף אותנו בציפיות, בתכנים ובפעילויות אשר יהוו עניין עבורכם (כגון: מפגשי בוגרים, השתתפות בכנסים אקדמאים וכיוצא). מצורף קישור שהינכם מתבקשים למלא.

 

כדי שנוכל לשמור עמכם על קשר, נשמח אם תעדכנו את פרטי ההתקשרות גם באמצעות מערכת הבוגרים . השימוש בפרטים אלה יהיה אך ורק לצורך התקשורת בינינו ולשם עדכונכם בפעילויות השוטפות של ביה"ס למדעי המתמטיקה.

 

נשמח לראותכם בין חברי המועדון.

 

בברכה,

פרופ' גדי פיביך

ראש ביה"ס למדעי המתמטיקה

 

מועדון הבוגרים של אוניברסיטת תל-אביב >>

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive