שיר לנדאו-פייביש, דוקטורנטית בביה"ס למדעי המחשב, זכתה במקום השני בתחרות המחקר של קרן ברודקום

שיר לנדאו-פייביש זכתה בפרס בשווי 5,000 ש"ח בתחרות המחקר של קרן ברודקום על מחקרה בתחום התקפות סייבר

שיר לנדאו-פייביש, דוקטורנטית בביה"ס למדעי המחשב, זכתה במקום השני בתחרות המחקר של קרן ברודקום

שיר לנדאו-פייביש, דוקטורנטית בבית הספר למדעי המחשב של אוניברסיטת תל-אביב, זכתה במקום השני בתחרות המחקר האוניברסיטאי של קרן ברודקום, שנערכה השנה בפעם השלישית. שווי הפרס - 5,000 דולר. התחרות הינה יוזמה של קרן ברודקום, ארגון ללא כוונות רווח הממומן בידי חברת ברודקום (NASDAQ: BRCM).

 

הפרס הוענק לשיר על עבודתה 'מציאה אוטומטית של חתימות למתקפות בנפח גבוה', שבמסגרתה פיתחה כלי חדשני למלחמה במתקפות באינטרנט עם הופעתן הראשונה. הפיתוח החדש נועד לעצור ולהגן מפני מתקפות מסוג 'מניעת שירות מבוזר', שלא היה להן מענה עד עכשיו. בנוסף, הוא עשוי לשמש למגוון יישומים כמו אנליזה של רצפי  DNAובדיקת הדמיון בין קבצים. פרופ' יהודה אפק, ששימש כמנחה בעבודה, ופרופ' ענת ברמלר-בר חתומים אף הם על העבודה.

 

שיר היא אחת מ-12 סטודנטים מ-11 אוניברסיטאות בעולם, שהגיעו לגמר בתחרות, והציגו את עבודותיהם בפוסטרים במהלך הפתיחה של הכנס הטכני השנתי של ברודקום ב-4 ביוני. משתתפי הגמר נבחרו על ידיSTEM, ועדת הבחירה האוניברסיטאית של קרן ברודקום, המורכבת ממהנדסים בולטים בתחומם. הסטודנטים הציגו את מחקריהם, והסבירו כיצד יוכלו לתרום לחברה ולאיכות חייהם של בני האדם בעידן הדיגיטלי.

 

הפרויקטים נשפטו על ידי יותר מ-400 מהנדסים מובילים של חברת ברודקום, על פי קריטריונים של דיוק מדעי, תחכום טכנולוגי, חדשנות ואופן הצגת הדברים. לזוכים בשלושת המקומות הראשונים הוענקו פרסים כספיים של 10,000, 5,000 ו-2,500 דולר, בהתאמה.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>