• ראשי
 • שירותי ייעוץ לסטודנטים ולסטודנטיות בפקולטה למדעים מדויקים

  שירותי ייעוץ לסטודנטים בפקולטה למדעים מדויקים
  שירות יעוץ לסטודנטים ולסטודנטיות בפקולטה, בכל שלבי הלימודים לתואר ובנושאים מגוונים

  בפקולטה למדעים מדויקים פועל, זו השנה השנייה, שירות יעוץ לסטודנטים/יות בנושאים מגוונים, בשלבים השונים של החיים האקדמיים. השירות ניתן ללא עלות בשיתוף דקאנט הסטודנטים.

   

  המעבר ללימודים אקדמיים מזמן עניין והתפתחות אישית, אך דורש הסתגלות לסביבה לימודית וחברתית חדשה - דרישות אקדמיות גבוהות, שעות לימוד רבות וקושי לשלב את הלימודים עם זירות חיים אחרות.

   

  שירות הייעוץ נועד ללוות ולהדריך אתכם הסטודנטים/יות בשלב תכנון ובחירה של מסלול הלימודים, בהתלבטויות וקשיים שונים במהלכם, ובמעבר לשוק העבודה. כמו כן, שירות זה מלווה סטודנטים/יות עם לקויות למידה וסטודנטים/יות הזקוקים/ות לסיוע כלכלי ורגשי.  

   

  בחירה ותכנון מסלול לימודים: מלווה לא פעם בשאלות הקשורות להבדלים בין מסלולי לימוד שונים ולאפשרויות התעסוקה שהם מעניקים בהמשך: שאלות כמו: "מה מאפיין את תכניות הלימוד השונות בפקולטה? מה מתאים לי? איזה יתרון מעניקה כל תכנית בשוק התעסוקה?" מבטאות שלב זה.

   

  אתגרים לימודיים וסגנון חיים: במהלך הלימודים עולות דילמות הקשורות לקבלת החלטות לימודיות ולתפקוד האקדמי: איזו מערכת שעות לבנות? כיצד לנהל את הזמן? איך להתמודד עם קושי לימודי? האם לעבוד במהלך התואר ובאיזה היקף? 

   

  מעבר לשוק העבודה:

  לקראת סיום הלימודים  נבחנות האפשרויות התעסוקתיות והלימודיות והדרכים להשתלב בהן: " ומה עכשיו? לאן לפנות? האם להמשיך ללמוד? להתחיל לעבוד? היכן?

   

  לווי והדרכה בנושאים אלה עשוי לסייע לכם/ן לתכנן את הלימודים באופן התואם את שאיפותיכם/ן וסגנון חייכם/ן ולהתמודד עם אתגרים המאפיינים תקופת חיים זו.

   

   

  כיצד ניתן השרות?

  • מפגש ייעוץ אישי - בימי א', ב', ג' ו-ה' בתאום מראש במייל: yeutzexact@tauex.tau.ac.il.

  • מפגשים קבוצתיים וסדנאות (נושאים ומועדים יפורסמו בהמשך).

   

  על ידי מי יינתן השירות?

  • השירות יינתן על ידי יועצת הפקולטה, ד"ר מיכל ספקטור, בשילוב דקאנט הסטודנטים.

   

  אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
  אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
  UI/UX Basch_Interactive