• ראשי
  • מצטייני דקאן בשנה"ל תשע"ב בטקס שהתקיים בשנת תשע"ג

     

    מדעי המחשב

     

    מדעי המחשב עם חוג מחוץ לפקולטה

    אוסטר

    דקל

     

    טאובר

    יודן

    ארז

    יונתן

     

    קושרק

    עמרי

    אשכנזי

    נאור

     

    שמיר

    אסף

    גולן

    יעל

     

     

     

    גלילי

    ערן

     

     

     

    ג'רבי

    טל דניאל

     

    מדעי המחשב והנדסת חשמל ואלקטרוניקה

    דובניקוב

    דניאל

     

    בלובשטיין

    לאוניד

    טרודלר

    מיכל

     

    בראודה

    גיא

    יורגנסון

    תום

     

    ברק

    מתן

    ליכטמן

    רני

     

    גזית

    יונתן

    לפיד

    גיא

     

    דנון

    אור

    פלדמן

    יותם

     

    סהר

    אבי

    פסטר

    הדס

     

    סכסונוב

    אנב

    פרי

    נעם

     

    פרל

    אופק

    קומורניק

    יונתן

     

    שהרבני

    דורון

    קושנירסקי

    אלונה

     

     

     

    קין

    אביחי

     

     

     

    קיפר

    גבע

     

    פיזיקה

    קליין 

    סלעית

     

    אורי

    אבירם

    שטרנברג

    ברק

     

    בולקיה

    מיקה

    שיראזי

    ערן

     

    ביאלי

    שמואל

    תמיר

    אהוד

     

    גל

    רינון

    תמנת

    ארז

     

    טוביה

    גל

     

     

     

    כהן

    ארז

     

     

     

    לוינסון

    טל

    מסלול משולב מתמטיקה-פיזיקה

     

    מוגרבי

    מיכאל

    אדר

    רם

     

    מניב

    ערן

    אלברטון

    אורי

     

    פלקסר

    ארז   ז"ל

    בן עובדיה

    שניר

     

    פרידמן

    רועי

    גולן

    עמרי

     

    רביב

    אביה

    גיאת

    שירה

     

    רוסמן

    אורי

    הולצמן

    רועי

     

     

     

    להד

    אור

     

     

     

    פנואלי

    מיכל

     

    פיזיקה והנדסת חשמל ואלקטרוניקה

    קול

    איליה

     

    ביילין

    ברק

    שביב

    ארי

     

    בלוא

    אמיר

     

     

     

    בן יוסף

    מוריס

     

     

     

    דבורצקי

    ניר

    מדעי המתמטיקה

     

    לוין

    יואב

    אלכסנדר

    יותם

     

    מריאנר

    תום

    בוג

    אביאל

     

    עובדיה

    אורן

    בן שלום

    יואב

     

    עפרוני

    יונתן

    דניאלי

    אורן

     

    פלדמן

    רז

    זוסמן

    לירן

     

    פניני

    אביב

    כרמלי

    שחר

     

    שדמי

    ליהי

    מנס

    יואב

     

     

     

    נחאיסי

    ציון

     

     

     

    סניגרוב

    סטפן

     

    מדעי המתמטיקה עם חוג מחוץ לפקולטה

    עמית

    תומר

     

    ליפמן

    עודד

    פישר

    אור

     

     

     

    פרנקל

    אביב

     

     

     

    קלוורי

    תום

     

    כימיה

    קראוז

    יואב

     

    אבו מוך

    אמג'אד

    שוחט

    אופיר

     

    אנגל

    מאיה

    שמויש

    דור

     

    בן-סניור

    עמרי

     

     

     

    הוארי

    אמאני

     

     

     

    חנניה

    ניר

    גיאופיזיקה ומדעים אטמוספיריים ופלנטריים

     

    לוזון

    סיון

    אלוני

    דניאל

     

    מקריניץ'

    מריה

    סלע

    גל

     

    פרידמן

    יואל

    קליין

    אילת

     

    שרים

    הילה

    קרן

    שי

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive