תוכנות Microsoft לצרכי הוראה, לימוד ומחקר

עודכן: 11.09.2016

הורדה והתקנה של תוכנות Microsoft לצרכי הוראה, לימוד ומחקר

 

הפקולטה למדעים מדויקים מאפשרת שימוש בתוכנות Microsoft למטרות הוראה, לימוד ומחקר לאנשי סגל וסטודנטים, במסגרת רישוי "MSDN Academic Alliance".

ההתקנה מורשית למטרות מחקר ולמידה בלבד ולא לצרכים מסחריים.

  

הורדת התוכנה נעשית בדף הפקולטה באתר ELMS באמצעות שם המשתמש (דוא"ל אוניברסיטאי) וסיסמה אוניברסיאטית אישית.

לאחר הכניסה, אפשר לבחור להוריד ולהתקין כל אחת מהתוכנות שברשימה. 

בתהליך התקנת התוכנה, תתבקשו להזין קוד (Serial Key), אשר ישלח לכתובת הדוא"ל האוניברסיטאית שלכם, ברגע שהתוכנה יורדת למחשב.

 

מאחר והקבצים להורדה הם גדולים (מאות ו/או אלפי MB), יש לבטל כל הרדמה, חסכון באנרגיה, כיבוי הדיסק הקשיח וכדומה, למשך זמן ההורדה.

 

חלק מהתוכנות יורדות עם סיומת ISO ובמצב כזה יש להיכנס לאתר שבו יש תוכנה הפותחת כונן וריטואלי במחשב מהקובץ ISO. מכונן וירטואלי זה יש להתקין את התוכנה (שלמעשה מתפקד כאילו הוכנס CD למחשב).

רוב תוכנות הצריבה מסוגלות לפתוח קבצים אלו לדיסקים המקוריים (קבצי ISO הם העתק של דיסקים). ניתן לפתוח אותם גם ב- Virtual CD/DVD.

אם מורידים מספר תוכנות עם סיומת ISO, יש לפתוח לכל אחת מהן כונן וירטואלי לכל דיסק בתוכנה. יש להוריד מהרשת תוכנה להתקנת הכונן הווירטואלי.

 

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל אביב
P.O. Box 39040, Tel Aviv 6997801