ידיעון - מדעי המתמטיקה - תואר שלישי

עודכן: 17.07.2023

 

רכזת המסלול לתואר שלישי: גב' נורית ליברמן

דוא"ל: nuritl@tauex.tau.ac.il, טלפון: 03-6408046

 

התואר "דוקטור לפילוסופיה"(.Ph.D)  הוא התואר הגבוה ביותר המוענק מטעם אוניברסיטת תל אביב. תלמידים ותלמידות יתקבלו ללימודי התואר "דוקטור לפילוסופיה" בשני מסלולים: המסלול הרגיל והמסלול הישיר. 

 

המסלול הרגיל לדוקטורט מיועד לבעלי ולבעלות תואר שני במתמטיקה, והוא מקנה תואר PhD לאחר ארבע עד חמש שנות לימודים ומחקר. כדי להתקבל למסלול יש לעמוד בתנאי הקבלה המפורטים בתקנון האוניברסיטאי לתלמידי ולתלמידות מחקר.

 

המסלול הישיר מיועד לתלמידות ולתלמידים לקראת תואר ראשון או שני. הקבלה למסלול תהיה בכפוף לדרישות המצוינות בתקנון האוניברסיטאי לתלמידי ולתלמידות מחקר.

 

 

תהליך ההרשמה:

המועמדת או המועמד יצרו קשר עם  רכזת תלמידי ותלמידות המחקר, נורית ליברמן, טל: 6408046 או במייל: nuritl@tauex.tau.ac.il – לקבלת הטפסים הדרושים לרישום. יש למלא ולהגיש לרכזת את כל המסמכים הנדרשים. הסכמה של איש או אשת סגל מבית הספר להנחות את התלמיד או התלמידה היא תנאי הכרחי לקבלה ללימודי התואר השלישי בשני המסלולים.

 

לאחר אישור הבקשה על ידי הוועדה האוניברסיטאית, יקבלו התלמידה או התלמיד הודעת מייל ותיפתח להם האפשרות לרישום מקוון.

 

 

מהלך הלימודים:

על התלמידים והתלמידות להשלים קורסים מתקדמים בהיקף של 8 ש"ס, ומתוכן 2 ש"ס סמינר. לקראת סיום הלימודים, יש לתת הרצאה על הדוקטורט בפני פורום של חוקרים וחוקרות.

 

כמו כן, יש להשלים קורס עזרה ראשונה וקורס בטיחות.

 

כחלק מדרישות הלימודים לתואר שלישי, חובה לקחת קורס בכתיבה מדעית או קורס בשפה זרה.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>