תוכנית לימודים חד-חוגית בפיזיקה עם חטיבה במדעי החיים
עודכן: 29.11.2022
תוכנית זו נועדה לתת מענה להתפתחות המואצת של מחקר פיזיקלי במערכות ביולוגיות מחד ולצורך ברעיונות ובכלים מתחום הפיזיקה במחקר במדעי החיים מאידך. התוכנית מיועדת לבעלי.ות כישורים אנליטיים חזקים המתעניינות.ים במדעי החיים.
התוכנית מכילה את הדרישות העיקריות של שני החוגים, ועל כן היא דורשת מהתלמיד.ה מאמץ ניכר. תואר ציוני הקורסים ישוקללו בכל חוג בנפרד, ויינתנו שני ציוני גמר. תואר ראשון במסלול זה עם ממוצע ציונים מתאים מקנה לתלמיד.ה זכות להמשיך לתואר שני בכל אחד משני החוגים ללא צורך בהשלמות.
תכניות נוספות
אירועים וסמינרים
18
יולי
12:00
סמינר בחלקיקים: COTS-Capsule – Apparatus for mitigating radiation induced faults in space systems
בניין קפלון, אולם פלקסר 118
21
יולי
14:00
טקס חלוקת מלגות הצטיינות במחקר ובהוראה בביה"ס לפיזיקה ולאסטרונומיה
בניין שנקר, אולם מלמד 006
22
יולי
11:00
סמינר בחומר מעובה: Spontaneous Conducting Boundary Channels in 1T-TaS2
בניין קפלון, אולם פלקסר (118)