רשימת זוכים במלגות הצטיינות

רשימת זוכים במלגות הצטיינות

 

לתמונות מטקס מצטיינים 2018 >

 

 

זוכים במלגות הצטיינות בשנה"ל תשע"ח

הצטיינות במחקר:

נדב יוסף אאוטמזגין

-

מלגה ע"ש גולדהבר שולמית וע"ש רוזט חיה

אור גוטליב

-

מלגה ע"ש אן ומוריס כהן

מטיל דואר

-

מלגה ע"ש אייזנברג יהודה

עופר דורון

-

מלגה ע"ש גטי

לירן הראלי

-

מלגה ע"ש שניידמן אלכס וע"ש רוזט חיה

איתמר חסון

-

מלגה ע"ש ישעיהו לביא וע"ש רוזט חיה

סיון טרכטנברג-מילס

-

מלגה ע"ש כהן אן ומוריס

ליאור לירם

-

מלגה ע"ש זקס אלכסנדר

אביעד לנדאו

-

מלגה ע"ש שרייבר ולדימיר וע"ש רוזט חיה

מיכאל מוגרבי

-

מלגה ע"ש שרייבר ולדימיר

אסף פרחי

-

מלגה ע"ש נאמן יובל

איתמר רייס

-

מלגה ע"ש כהן אברהם ודבורה

סהר שחף

-

מלגה ע"ש שרייבר ולדימיר

 

 

 

 

 

 

הצטיינות בהוראה:

אורי אריאלי

-

מלגה ע"ש גטי

אייל בכר

-

מלגה ע"ש גטי

מאיר זיליג הס

-

מלגה ע"ש גטי

אהוד חיימוב

-

מלגה ע"ש גטי

גיא יעקבי

-

מלגה ע"ש כהן אן ומוריס

אביעד כהן

-

מלגה ע"ש גטי

הראל כהן

-

מלגה ע"ש וידרמן פאול

ערגה ליפשיץ

-

מלגה ע"ש וידרמן פאול

אמיר עואודה

-

מלגה ע"ש וידרמן פאול

 

 

 

 

 

 

הצטיינות במחקר והוראה:

רם מיכאל אדר

-

מלגה ע"ש דותן יוסף

הדר גרינר

-

מלגה ע"ש הנסן נילס וע"ש טולפין סולומון

נעמה חלקון

-

מלגה ע"ש בקל ג'ון

רז חליפה לוי

-

מלגה ע"ש הנסן מילס

תום לוי

-

מלגה ע"ש זקס אלכסנדר

יהונתן יפת

-

מלגה ע"ש שרייבר ולדימיר

ליאור מיכאלי

-

מלגה ע"ש כהן אן ומוריס וע"ש רוזט חיה

 

 

 

 

 

 

הצטיינות בלימודים:

יניב עמיחי

-

מלגה ע"ש וידרמן פאול

נעה פלדמן

-

מלגה ע"ש וידרמן פאול

 

 

 

 

 

 

הצטיינות במחקר ובלימודים:

אביב משה

-

מלגה ע"ש גטי וע"ש שטכל משה

אביב קרניאלי

-

מלגה ע"ש רייבך דב וע"ש וידרמן פאול

 

 

 

 

 

 

הצטיינות בלימודים ובהוראה:

רועי כהן

-

מלגה ע"ש וידרמן פאול וע"ש רוזט חיה

 

 

 

 

 

 

הצטיינות בלימודי התואר הראשון:

נבות זילברשטין

-

מלגה ע"ש ג'ון בקל

 

 

 

 

 

 

בגין תרומה לפעילות המועדון האסטרונומי:

דליה ברון

 

 

נעמה חלקון

 

 

אביעד כהן

 

 

סהר שחף 

 

 

 

 

 

 

 

 

בגין תרומה כראש מעבדה:

אביה רביב-משה

 

 

סיון טרכטנברג-מילס

 

 

 

 

 

 

 

 

הערכה עבור פרויקט "צועדים יחד":

מטר אביב

תאיה גוברין-סגל

יקיר גוליברודה

 

שרון ויסמן

נבות זילברשטין

 

 

 

 

 

 

תלמידי תכנית המצוינות לתואר ראשון בפיזיקה:

שלו אלי

גיא בונדה

גיא גורן

שרון ויסמן

יחזקאל טמיר דוד

חן כהן

 

יוסי כהן

תמיר כהן

עמית נסטור

איתי עמית

אורי פלג

נועם רימוק

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

זוכים במלגות הצטיינות בשנה"ל תשע"ז >

 

 

זוכים במלגות הצטיינות בשנה"ל תשע"ו >

 

זוכים במלגות הצטיינות בשנה"ל תשע"ה >

 

 

זוכים במלגות הצטיינות בשנה"ל תשע"ד >

 

 

זוכים במלגות הצטיינות בשנה"ל תשע"ג >

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive