רשימת זוכים במלגות הצטיינות

רשימת זוכים במלגות הצטיינות

 

לתמונות מטקס מצטיינים 2017 >

 

 

זוכים במלגות הצטיינות בשנה"ל תשע"ז

הצטיינות במחקר:

רם אבינרי

בהנחיית פרופ' רועי בק ברקאי

-

מלגה ע"ש גטי

רם מיכאל אדר

בהנחיית פרופ' דוד אנדלמן

-

מלגה ע"ש אן ומוריס כהן

לירן הראלי

בהנחיית אלון באב"ד

-

מלגה ע"ש גטי

נעמה חלקון

בהנחיית פרופ' דן מעוז

-

מלגה ע"ש אן ומוריס כהן

איתמר חסון

בהנחיית פרופ' ירון עוז

-

מלגה ע"ש אן ומוריס כהן

איתמר לוי

בהנחיית פרופ' הלינה אברמוביץ ופרופ' אהרון לוי

-

מלגה ע"ש גולדהבר שולמית

ליאור לירם

בהנחיית פרופ' ניסן יצחקי

-

מלגה ע"ש זקס אלכס

אביעד לנדאו

בהנחיית ד"ר ערן סלע

-

מלגה ע"ש גטי

ערן מניב

בהנחיית פרופ' יורם דגן

-

מלגה ע"ש יוסף דותן

יגאל ערב

בהנחיית פרופ' ירון עוז

-

מלגה ע"ש אלכס זקס

יעקב פאירמן

בהנחיית פרופ' עמיאל שטרנברג

-

מלגה ע"ש גטי

אייל קורנפלד

בהנחיית ד"ר ערן סלע

-

מלגה ע"ש גטי

אביה רביב-משה

בהנחיית פרופ' ירון עוז

-

מלגה ע"ש לואיס שארפ וע"ש ליאון הרמן

 

 

 

 

 

 

 

 

הצטיינות בהוראה:

רועי בן-ישראל

בהנחיית פרופ' ניסן יצחקי

-

מלגה ע"ש ישעיהו לביא

תומר גולדפריינד

בהנחיית פרופ' חיים דימנט

-

מלגה ע"ש ולדימיר שרייבר

רועי גומל

בהנחיית פרופ' צבי מזא"ה

-

מלגה ע"ש נילס הנסן

הדר גרינר

בהנחיית ד"ר חיים סוכובסקי

-

מלגה ע"ש ולדימיר שרייבר

אהוד חיימוב

בהנחיית פרופ' מיכאל אורבך

-

מלגה ע"ש ליאון הרמן

רז חליפה לוי

בהנחיית פרופ' יעקב קנטור

-

מלגה ע"ש נילס הנסן

הדר כהן

בהנחיית פרופ' ארז עציון

-

מלגה ע"ש פאול וידרמן

ליאור מיכאלי

בהנחיית ד"ר חיים סוכובסקי

-

מלגה ע"ש ולדימיר שרייבר

בן סלבין

בהנחיית אלון באב"ד

-

מלגה ע"ש פאול וידרמן

אורן סלון

בהנחיית פרופ' תומר וולנסקי

-

מלגה ע"ש נילס הנסן

ויטלי קוזלוב

בהנחיית פבל גינזבורג

-

מלגה ע"ש פאול וידרמן

ניב קרן

בהנחיית פרופ' אלי אייזנברג

-

מלגה ע"ש גטי

אלון רבינוביץ'

בהנחיית פרופ' יורם דגן

-

מלגה ע"ש פאול וידרמן

 

 

 

 

 

 

 

 

הצטיינות במחקר והוראה:

שמואל ביאלי

בהנחיית פרופ' עמיאל שטרנברג

-

מלגה ע"ש יובל נאמן

אביעד כהן

בהנחיית פרופ' רנן ברקנא

-

מלגה ע"ש אברהם ודבורה כהן

ארז כהן

בהנחיית פרופ' אלי פיסצקי

-

מלגה ע"ש יהודה אייזנברג

אבי מוטיל

בהנחיית משה טור

-

מלגה ע"ש משה שטכל וולדימיר שרייבר

 

 

 

 

 

 

 

 

הצטיינות בלימודי התואר השני:

אמיר בורשטין

בהנחיית פרופ' עדי אריה

-

מלגה ע"ש אלכס שניידמן

מוריס בן-יוסף

 

-

מלגה ע"ש גטי
אור גולן בהנחיית ד"ר ערן סלע -

מלגה ע"ש ליאון הרמן

תום לוי

בהנחיית פרופ' ירון עוז

-

מלגה ע"ש אן ומוריס כהן

אוהד ענתבי

 

-

מלגה ע"ש דב רייבך

 

 

 

 

 

 

 

 

הצטיינות בלימודים ובהוראה:

נדב יוסף אוטמזגין

בהנחיית פרופ' תומר וולנסקי

-

מלגה ע"ש פאול וידרמן

 

 

 

 

 

 

 

 

הצטיינות בלימודי התואר הראשון:

גיא רום

 

-

מלגה ע"ש ג'ון בקל

 

 

 

 

 

 

 

 

בגין תרומתו לפעילות המטעדטו האסטרונומי:

מתן פרידמן

בהנחיית פרופ' דן מעוז

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תלמידי תכנית המצוינות לתואר ראשון בפיזיקה:

עומר בן עמי

אלון בק

אור גוטמן

ינאי דנן

זמיר הלר-אלגזי

תום יהב

רוני יחנוב

טל כהן

 

 

מתן לוטם

אלון נמיר

איתי סילבר

איליי פילדס

תא-אל קורן

רן קלמן

נועם שגב

גיא שרון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

זוכים במלגות הצטיינות בשנה"ל תשע"ו >

 

זוכים במלגות הצטיינות בשנה"ל תשע"ה >

 

 

זוכים במלגות הצטיינות בשנה"ל תשע"ד >

 

 

זוכים במלגות הצטיינות בשנה"ל תשע"ג >

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive