זוכים במלגות הצטיינות ופרסים - תואר ראשון

עודכן: 02.08.2021

זוכים במלגות הצטיינות ופרסים - תואר ראשון

 

 

שנה"ל תש"ף (2020-2019)

 

אלה וולובלסקי – סטודנטית מצטיינת לתואר ראשון מטעם פורום נשים בכימיה

אלה וולובלסקי – פרס הצטיינות בלימודים בתואר ראשון לרגל יום האישה

אורית ניר ערד – פרס הצטיינות בלימודים בתואר ראשון לרגל יום האישה

 

 

 

שנה"ל תשע"ט (2019-2018)

פרסי הצטיינות בלימודים מטעם ביה"ס לכימיה:

הצטיינות בשנה א':

תומר צ'יפרוט

בנימין סורקין

הצטיינות בשנה ב':

שחר שמואלי

תומר עמית

איתי רשף

הצטיינות בשנה ג':

אור לוסקי

אקסנפלד אילנה

מיכל חנקין

מלגת מרכז רטנר:

עמית תומר

מייר מור

שלף עומרי

בן יעקב אור

דוד מאיה

יהלום נדב

סטודנטית מצטיינת לתואר ראשון מטעם פורום נשים בכימיה:

כלילה פרידמן

פרס הצטיינות בלימודים בתואר ראשון לרגל יום האישה

אילנה אקסנפלד

מור מייר

 

 

שנה"ל תשע"ח (2018-2017)

מצטייני דקאן:

אילנה אקסנפלד

ניר בלס

קרן הדר

שחר שמואלי

תומר עמית

גל פורת

פרסי הצטיינות בלימודים מטעם ביה"ס לכימיה:

הצטיינות בשנה א':

שמואלי שחר

עמית תומר

הצטיינות בשנה ב':

בלס ניר

לוסקי אור

הצטיינות בשנה ג':

גבריאלי שירה

ישפה מוריה

פרס הצטיינות בלימודים בתואר ראשון לרגל יום האישה

גבריאלי שירה

ישפה מוריה

 

 

 

שנה"ל תשע"ז (2017-2016)

מצטייני דקאן:

אילנה אקסנפלד

ניר בלס

שירה גבריאלי

שחר גולד

נדב גנוסר

עומר דגני

רומי וינבוים

אסף כהן

קלי כץ

אור שמעון לוסקי

נעמי משה

 

 

פרסי הצטיינות בלימודים מטעם ביה"ס לכימיה:

הצטיינות בשנה א':

אורי לוסקי

נעמי משה

הצטיינות בשנה ב':

שירה גבריאלי

מוריה ישפה

הצטיינות בשנה ג':

אלה בורברג

ניקול אדלשטיין

פרס הצטיינות בלימודים בתואר ראשון לרגל יום האישה

שרון פינוס

ניקול אדלשטיין

 

 

 

שנה"ל תשע"ו (2016-2015)

מצטייני דקאן:

מתן איסק

שירה גבריאלי

נדב גנוסר

עדי הרחול

מוריה ישפה

ברוך מרגוליס

תמיר פורשט

שרון פינוס

בת אל רפאל

איתי שרון

 

 

פרסי הצטיינות בלימודים מטעם ביה"ס לכימיה:

הצטיינות בשנה א':

שירה גבריאלי

מוריה ישפה

נדב גינוסר

הצטיינות בשנה ב':

שרון פינוס

איתי שרון

חמלניצקי לב

טבעון בר

הצטיינות בשנה ג':

אריאלה לנגבורד 

בנימין הדר

עמית ביר

אסנת דורון

 

 

 

שנה"ל תשע"ה (2015-2014)

מצטיינת רקטור:

ענבל עוז

מצטייני דקאן:

גנוסר נדב

הדר מאיה

הרשקוביץ דרור

חמלניצקי לב

חננאל אורי

לבדב בנימין

עוז ענבל

פורשט תמיר

 

פרסי הצטיינות בלימודים מטעם ביה"ס לכימיה:

הצטיינות בשנה א':

טבעון בר

חמלניצקי לב

כהן נתנאלה

לבדב בנימין

הצטיינות בשנה ב':

וינר לולו

מרגוליס ברוך

לנגבורד אריאלה

הצטיינות בשנה ג':

עוז ענבל

חננאל אורי

הרשקוביץ דרור

 

 

שנה"ל תשע"ד (2014-2013)

מצטייני דקאן:

בן בסט קרן

גילת נעה

דורון אסנת

דייצ'מן דינה

הרשקוביץ דרור

וינר לולו

חננאל אורי

לנגבורד אריאלה

מרגוליס ברוך

עוז ענבל

פלס לי

 

פרסי הצטיינות בלימודים מטעם ביה"ס לכימיה: 

הצטיינות בשנה א':

וינר לולו

מרגוליס ברוך

הצטיינות בשנה ב':

עוז ענבל

חננאל אורי

גילת נעה

הרשקוביץ דרור

סלור גדי

הצטיינות בשנה ג':

חנניה ניר

אבו מוך אמג'אד

 

 

 

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>