מלגות קיום

עודכן: 26.12.2022

סטודנט.ית שסיים.ה תואר ראשון באוניברסיטה מוכרת בארץ בציון גמר של 80 לפחות, והמקדיש.ה את כל זמנו.ה לעבודת המחקר ת.יהיה זכאי לקבלת מלגת קיום עפ"י הקריטריונים הבאים:

  • סטודנטים.ות בעלי.ות ציון גמר 90 ומעלה בתואר ראשון יהיו זכאים.ות למלגת קיום מוגדלת בגובה 200% בשנה הראשונה. בשנת הלימודים השניה יהיו זכאים.ות ל-150% מלגה ברמה ב' וכן במשרת עוזר הוראה בגובה 25%.

  • סטודנטים.ות בעלי.ות ציון גמר 80 ומעלה בתואר ראשון יהיו זכאים.ות למלגת קיום של 100% לפחות. 

סטודנטים.ות אשר אינם.ן זכאים.ות למלגה עם תחילת לימודיהם.ן, יהיו מועמדים.ות לקבלת מלגה בשנת לימודיהם.ן השנייה אם ישלימו מכסת קורסים של 13 ש"ס מתוכם 11 בציון מספרי ממוצע של 80 לפחות.

 

סטודנטים.ות המקבלים.ות מלגה מלאה או חלקית בשנת הראשונה ללימודיהם.ן בתואר שני והגיעו בשנה זו להישגים נמוכים מהציון הסופי לתואר ראשון, או שלא עמדו במטלות הלימודים (השלמת 13 ש"ס לתואר בממוצע של 80 לפחות), יישקל היקף מלגתם בשנה השנייה מחדש.

 

קבלת מלגת קיום (בכל אחוז שהוא) מקנה פטור מתשלום שכר הלימוד. עם זאת, על התלמיד.ה להסדיר את התשלומים הנלווים לשכר הלימוד הכוללים אבטחה ורווחה. יש אפשרות לוותר על דמי רווחה.

לפרטים נוספים על תשלומי אבטחה ורווחה >

 

  • המלגה משולמת במשך שנתיים לכל היותר (24 חדשים).

  • המלגה מוענקת מידי חודש. התשלומים צמודים למדד יוקר המחיה ומתעדכנים בתחילת כל שנת לימודים.

  • סכום 100% מלגה לחודש (נכון לחודש אוקטובר 2021)

  • מלגה ברמה א' (בשנה ראשונה) – 2,380 ש"ח

  • מלגה ברמה ב' (בשנה השניה) – 3,456 ש"ח

 

סטודנט.ית המועמד.ת למלגה ת.ימלא שאלון למלגאי וימסור בצירוף צילום תעודת זהות, לגב' רונית וינגרטן, רכזת תלמידי מחקר ומלגות, במזכירות ביה"ס לכימיה, חדר 204 בניין שנקר כימיה מייל: ronitwe@tauex.tau.ac.il טלפון: 03-6407744.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>