חונכות ושיעורי עזר

עודכן: 31.01.2023

חונכות ושיעורי עזר

שני גורמים שונים בקמפוס מציעים סיוע בנושא זה:

 

 • המדור לקידום סטודנטים בדקאנט הסטודנטים

  המדור מציע תוכניות תמיכה לאוכלוסיות שונות ומסייע לכלל הסטודנטים.ות ולאוכלוסיות מיוחדות בפרט, להתמודד בהצלחה עם האתגרים העומדים בפניהם במהלך הלימודים, תוך מתן תמיכה אישית, אקדמית, חברתית וכלכלית.

  פרויקט 'צועדים יחד' - תכנית חונכות לסטודנטים.ות בשנה א'. הפרויקט נולד מתוך הבנה כי סטודנטים.ות בשנה הראשונה זקוקים.ות לקבלת פנים חמה ויד מכוונת של סטודנטים.ות וותיקים.ות על מנת להתגבר על קשיי השנה הראשונה באוניברסיטה. במסגרת הפרויקט, החונכים.ות יוצרים.ות קשר עם סטודנטים.ות שנה א' ומלווים.ת אותם.ן החל מהמפגש הראשוני עם החוג שבו הם.ן לומדים.ות והמפגש עם הסביבה החברתית הלא מוכרת של הקמפוס. החונכים.ות מסייעים.ות לסטודנטים.ות ברכישת "השפה האקדמית", בפיתוח מיומנויות חדשות ואסטרטגיות למידה.

 • אגודת הסטודנטים

  האגודה מספקת את השירותים הבאים:
   
  1. מרכז למידה לסטודנטים.ות בפקולטה למדעים מדויקים המעניק שיעורי עזר בעלות סמלית של 20 ₪ למפגש! מדריכים.ות מקצועיים.ות מחכים.ות לסייע לכם בלמידה אישית ובאווירה נעימה:


    
  2. מאגר מורים פרטיים  

   ​מאגר המורים.ות הפרטיים.ות של המחלקה האקדמית באגודת הסטודנטים מורכב מסטודנטים.ות ובוגרים.ות מצטיינים.ות בעלי.ות ניסיון בהדרכה ו/או העברת שיעורים פרטיים, שנבחרו בקפידה על מנת לתת את השירות המקצועי הטוב ביותר.

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>