זוכים במלגות הצטיינות ופרסים - תואר שני ושלישי

עודכן: 02.08.2021

זוכים במלגות הצטיינות ופרסים - תואר שני ושלישי

 

שנה"ל תשפ"א (2021-2020)

התלמיד

שם המלגה / פרס

נעה גילת

פרס אביטל וערן רבני על עבודה מדעית פורצת דרך

צח מוקרה

פרס אביטל וערן רבני על עבודה מדעית פורצת דרך

קייס ג'אבר

מלגה מקרן ע"ש דוד ופאולינה טרוצקי ז"ל לדוקטורנטים מצטיינים

ספיר מרגלית

מלגה מקרן ע"ש דוד ופאולינה טרוצקי ז"ל לדוקטורנטים מצטיינים

אופק צבי לאובר

מלגה מקרן ע"ש דוד ופאולינה טרוצקי ז"ל לדוקטורנטים מצטיינים

דינה רוזנברג

פרס הדוקטורנט המצטיין ע"ש יורטנר מטעם החברה הישראלית לכימיה

אופק צבי לאובר

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

דנה לוגביניוק

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

רוזאן טנוס

מלגה מקרן נויבאוור לבני החברה הערבית

נסרין נאצר

מלגה לסטודנטים ערבים ע"ש לואיס ומרטין וויטמן

נמרוד חרפק

מלגת הצטיינות לדוקטורנטים ע"ש עמנואל פלד

נמרוד חרפק

פרס הצטיינות ננו-סיינס וננו-טכנולוגיה

ניקול אדלשטיין-פרדו

מלגת משרד המדע ע"ש שולמית אלוני לקידום נשים

מוריה ישפה

מלגת משרד המדע ע"ש שולמית אלוני לקידום נשים

שירן זיו שהרבני

מלגת משרד המדע ע"ש שולמית אלוני לקידום נשים

קייס ג'אבר

מלגת הוועדה להשכלה גבוהה לדוקטורנטים מצטיינים מהחברה הערבית ומבני המיעוטים

ספיר מרגלית

פרס הצטיינות במחקר בתואר שלישי מטעם פורום נשים בכימיה

קרינה צ'ולסקי

פרס הצטיינות במחקר בתואר שלישי מטעם פורום נשים בכימיה

מוריה ישפה

פרס הצטיינות במחקר בתואר שני מטעם פורום נשים בכימיה

מקריה קעיק

פרס הצטיינות במחקר בתואר שני מטעם פורום נשים בכימיה

 

 

 

שנה"ל תש"ף (2020-2019)

התלמיד

שם המלגה / פרס

סבטלנה ציזין

סטודנטית מצטיינת לתואר שלישי מטעם פורום נשים בכימיה

מאיה הדר

סטודנטית מצטיינת לתואר שלישי מטעם פורום נשים בכימיה

סיגל אברהם

סטודנטית מצטיינת לתואר שני מטעם פורום נשים בכימיה

קייס ג'אבר

מלגה לסטודנטים ערבים מקרן מלגות ע"ש לואיס ומרטין וויטמן

רמי חדור

פרס אביטל וערן רבני על עבודה מדעית פורצת דרך

ענבל עוז

פרס אביטל וערן רבני על עבודה מדעית פורצת דרך

דינה רוזנברג

מלגה מקרן ע"ש דוד ופאולינה טרוצקי ז"ל לדוקטורנטים מצטיינים

דנה קייזרמן

מלגת קרן גוטוירט לדוקטורנטים

אורי גרין

פרס הדוקטורנט המצטיין ע"ש יורטנר מטעם החברה הישראלית לכימיה

דן שנייר

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

רן דמרי

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

ניקול אדלשטיין-פרדו

מלגת משרד המדע ע"ש שולמית אלוני לקידום נשים

מוריה ישפה

מלגת משרד המדע ע"ש שולמית אלוני לקידום נשים

שירן זיו שהרבני

מלגת משרד המדע ע"ש לוי אשכול לתלמידי המסלול הישיר 

קייס ג'אבר

מלגת הוועדה להשכלה גבוהה לדוקטורנטים מצטיינים מהחברה הערבית ומבני המיעוטים

 

 

שנה"ל תשע"ט (2019-2018)

התלמיד

שם המלגה / פרס

ענבל עוז

מלגת אדמס

אורי גרין

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

דינה רוזנברג

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

אלעזר כהן

מלגה מקרן ע"ש דוד ופאולינה טרוצקי ז"ל לדוקטורנטים מצטיינים

מריה מקריניץ

מלגה מקרן ע"ש דוד ופאולינה טרוצקי ז"ל לדוקטורנטים מצטיינים

גדי סלור

מלגת הצטיינות של מכון גרטנר למערכות רפואיות ננומטריות

רוזן תומר

פרס הדוקטורנט המצטיין ע"ש יורטנר מטעם החברה הישראלית לכימיה

מריה מקריניץ

פרס ע"ש אביטל וערן רבני לעבודה מדעית פורצת דרך בכימיה

תמיר אדמון

פרס ע"ש אביטל וערן רבני לעבודה מדעית פורצת דרך בכימיה

מורן ליפשיץ

סטודנטית מצטיינת לתואר שני מטעם פורום נשים בכימיה

דנה קייזרמן

סטודנטית מצטיינת לתואר שלישי מטעם פורום נשים בכימיה

דינה רוזנברג

סטודנטית מצטיינת לתואר שלישי מטעם פורום נשים בכימיה

 

 

שנה"ל תשע"ח (2018-2017)

התלמיד

שם המלגה / פרס

ענבל עוז

מלגת אדמס

אבנר ניב

מלגת משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים

קטרינה אקולוב

מלגת משרד המדע ע"ש שולמית אלוני לקידום נשים

קייס גאבר

מלגת ות"ת לתלמידי תואר שני מקרב בני החברה הערבית

רוזאן טנוס

מלגת ות"ת לתלמידי תואר שני מקרב בני החברה הערבית

מרינה בוז'ור

מלגת הצטיינות של מכון גרטנר למערכות רפואיות ננומטריות

הילה שרים

מלגת הצטיינות של מכון גרטנר למערכות רפואיות ננומטריות

מרינה בוזור

מלגה ע"ש דוד ופאולינה טרוצקי לדוקטורנטים מצטיינים

אורי קשת

מלגת אשכול, משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל

סבטלנה ציזין

מלגת אשכול, משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל

סאמר גנאים

פרס הדוקטורנט המצטיין ע"ש יורטנר מטעם החברה הישראלית לכימיה

סאמר גנאים

מלגת משרד המדע לבני מיעוטים ע"ש צבי ינאי

ניר חנניה

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

גדי סלור

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

 

 

שנה"ל תשע"ז (2017-2016)

 

התלמיד

שם המלגה / פרס

אבנר ניב

מלגת משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים

תומר רוזן

מלגה ע"ש דוד ופאולינה טרוצקי לדוקטורנטים מצטיינים

נטלי אשוש

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

הילה שרים

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

אורי קשת

מלגת חברת טבע בכימיה אורגנית

סבטלנה ציזין

מלגת חברת טבע בכימיה אורגנית

קייס גאבר

מלגת ות"ת לתלמידי תואר שני מקרב בני החברה הערבית

רוזאן טנוס

מלגת ות"ת לתלמידי תואר שני מקרב בני החברה הערבית

סאמר גנאים

מלגת משרד המדע לבני מיעוטים ע"ש צבי ינאי

אורי קשת

מלגת אשכול, משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל

סבטלנה ציזין

מלגת אשכול, משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל

סיון לוזון

מלגת משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל לתלמידות תואר שלישי

מרינה בוז'ור

מלגת משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל לתלמידות תואר שלישי

איתי לפן

פרס הדוקטורנט המצטיין ע"ש יורטנר מטעם החברה הישראלית לכימיה

מאיה הדר

מלגת חברת טבע בכימיה אורגנית

דנה לוגביניוק

מלגת חברת טבע בכימיה אורגנית

 

 

שנה"ל תשע"ו (2016-2015)

 

התלמיד

שם המלגה / פרס

עידו הרצוג

פרס הדוקטורנט המצטיין ע"ש יורטנר מטעם החברה הישראלית לכימיה

עידו הרצוג

מלגת מאריין

ניב אבנר

מלגת משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים

סאמר גנאים

מלגת ות"ת לתלמידי תואר שלישי מקרב בני החברה הערבית

הר נוי אסף

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

ליפן איתי

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

שטיינבוך כפיר

מלגת הצטיינות ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר

 

 

שנה"ל תשע"ה (2015-2014)

 

התלמיד

שם המלגה / פרס

דריה מורוזוב

מלגת קרן אליכס דה-רוטשילד

סאמר גנאים

מלגת ות"ת לתלמידי תואר שני מקרב בני החברה הערבית

סון אדר

פרס הדוקטורנט המצטיין ע"ש יורטנר מטעם החברה הישראלית לכימיה

אסף הר-נוי

פרס פישר מקרן מפעלי ד"ר פישר בתחום הכימיה התרופתית

אסף בן משה

The MRS Silver Graduate Student Award בכינוס האגודה לחקר חומרים בסן פרנסיסקו

 

 

שנה"ל תשע"ד (2014-2013)

 

התלמיד

שם המלגה / פרס

אדוה זהבי

מלגת חברת טבע בכימיה אנליטית

בעז זימן

מלגת חברת טבע בכימיה אנליטית

אורי קשת

מלגת חברת טבע בכימיה אנליטית

סבטלנה ציזין

מלגת חברת טבע בימיה אנליטית

איתי בראל

מלגת צ'ארלס קלור לתלמידי תואר שלישי בתחומי המדעים

טל לוי

תכנית עמיתי עזריאלי

תיתי חאתם

מלגת המועצה להשכלה גבוהה לדוקטורנטים מצטיינים מבני המיעוטים

סאמר גנאים

מלגת ות"ת לתלמידי תואר שני מקרב בני החברה הערבית

דנה קרפל זוסמן

מלגה מקרן גוטוירט

אורית רידי

מלגות התשלמות לקידום נשים במדע

דריה מורוזוב

מלגות התשלמות לקידום נשים במדע

אדר סון

מלגה מקרן מאריין

יפעת ברקוב זריהן 

הצטיינות דקאן

אדר סון

הצטיינות דקאן

אדם שרף

הצטיינות דקאן

אסף בן משה

פרס הדוקטורנט המצטיין ע"ש יורטנר מטעם החברה הישראלית לכימיה

שי פוטש

פרס חברת טבע בכימיה אורגנית

אדם שרף

פרס חברת טבע בכימיה אורגית

יפעת ברקוב זריהן

פרס פישר מקרן מפעלי ד"ר פישר בתחום הכימיה התרופתית

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>