ועדות ובעלי.ות תפקידים

עודכן: 26.12.2022

 

הנהלת ביה"ס
פרופ' משה קול - ראש ביה"ס
פרופ' מיכה פרידמן - ראש החוג לכימיה אורגנית
פרופ' יעל רויכמן - ראש החוג לכימיה פיזיקלית
גב' צילה רוט-בלוך - רכזת ניהולית
     
ועדת הוראה לתואר ראשון
פרופ' אמיר גולדבורט - יו"ר וחבר בוועדת הוראה פקולטית לתואר ראשון    
פרופ' משה קול    
פרופ' גיא כהן    
פרופ' מיכה פרידמן    
פרופ' שלומי ראובני    
     
ועדה יחידתית לתלמידי מחקר (תואר שלישי)
פרופ' חיים דימנט - יו"ר    
פרופ' משה קול    
פרופ' דורון שבת - מ"מ יו"ר    
פרופ' גיל מרקוביץ'    
פרופ' משה פורטנוי    
פרופ' פרננדו פטולסקי - מ"מ    
פרופ' יובל אבנשטיין - מ"מ    
     
ועדת קבלה לתואר ראשון
פרופ' עודד הוד - יו"ר וחבר בועדת קבלה פקולטית    
פרופ' משה קול    
פרופ' שר לי פליישר    
פרופ' רומן דוברובצקי    
ד"ר מוחמד ג'בארה    
     
ועדת הוראה לתואר שני
פרופ' ארקדי ויגלוק - יו"ר    
פרופ' חיים דימנט    
פרופ' רומן דוברובצקי    
ד"ר רעיה סורקין    
     
ועדת מלגות
פרופ' משה קול - יו"ר    
פרופ' מיכה פרידמן - ראש החוג לכימיה אורגנית    
פרופ' יעל רויכמן - ראש החוג לכימיה פיזיקלית    
     
ועדת מינויים יחידתית
פרופ' משה קול - יו"ר    
פרופ' דורון שבת    
פרופ' חיים דימנט    
פרופ' עודד הוד    
פרופ' יעל רויכמן    
     
ועדת בטיחות
פרופ' רומן דוברובצקי - יו"ר ויו"ר ועדת בטיחות פקולטית    
ד"ר עמית סיט    
ד"ר אבנר פליישר    
פרופ' מיכאל גוזין    
ד"ר יוליה ויסיטייב - רכזת בטיחות פקולטית    
ד"ר משה גרינולד - נאמן בטיחות בניין שנקר    
ד"ר אלה בוחלצב - נאמן בטיחות בניין שנקר    
ד"ר עמרי מורג - נאמן בטיחות בניין אורנשטיין    
ד"ר סופיה ליפסטמן - נאמן בטיחות בניין אורנשטיין    
     
ועדת אינטרנט ומדיה חברתית
פרופ' רועי אמיר    
פרופ' שלומי ראובני    
ד"ר ברק הירשברג    
פרופ' משה קול    
     
ועדת דיור
פרופ' משה קול - יו"ר    
פרופ' עודד הוד    
פרופ' שרלי פליישר    
פרופ' ארקדי ויגלוק    
     
ועדת משאבים (תקציב, בתי מלאכה ומעבדות שירות, טכנאים)
פרופ' גיל מרקוביץ - יו"ר    
פרופ' משה קול    
פרופ' יורם כהן    
פרופ' אמיר גולדבורט    
פרופ' מיכה פרידמן    
     
ועדת מלגות קיום ומשרות הוראה לתלמידי מחקר
פרופ' דורון שבת - יו"ר    
פרופ' משה קול    
פרופ' רועי אמיר    
פרופ' יעל רויכמן    
פרופ' יובל אבנשטיין    
     
מרכזי תכניות - תואר ראשון
מסלול מחקרי לתואר ראשון לתלמידים מצטיינים - פרופ' יורם זלצר ופרופ' רומן דוברובצקי
מסלול דו-חוגי כימיה-ביולוגיה - ד"ר מוחמד ג'בארה
תואר כפול במדע והנדסה של חומרים וכימיה - ד"ר טל שוורץ
     
נציג ביה"ס בועדת ספרייה פקולטית
ד"ר ברק הירשברג    
     

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>