הנחיות רישום לתואר שלישי

עודכן: 26.12.2022

לפני פניה לוועדה היחידתית בבקשה להתקבל כתלמיד.ת מחקר בביה"ס לכימיה, הינך מתבקש.ת לעיין היטב בתקנון האוניברסיטאי ובתקנון היחידתי לתלמידי מחקר.

תנאי הקבלה לביה"ס לכימיה במסלול הרגיל ובמסלול הישיר מפורטים בתקנון היחידתי.

 

עליך לאתר מנחה מתאים.ה, מקרב חברי.ות סגל ביה"ס לכימיה, ולקבל את הסכמתו.ה להנחיה. על מנת לאתר מנחה רלבנטי.ת, ניתן להיעזר ברשימת המנחים.ות ותחומי המחקר, הכוללת את פרטי ההתקשרות עמם.ן. לאחר קבלת הסכמה בכתב של המנחה, ניתן להגיש בקשה להתקבל ללימודים לוועדה היחידתית של תלמידי מחקר.

 

המסמכים שיש להגיש למזכירות בעת הרישום:

  1. טופס הגשת מועמדות לתואר שלישי.

  2. תעודות של תואר ראשון ותואר שני. יש להציג תעודות מקוריות במידה והתארים לא ניתנו באוניברסיטת ת"א. מועמד.ת שסיים.ה תואר שני באוניברסיטת ת"א אינו.ה צריך.ה להגיש תעודות.

  3. רשימת קורסים וציונים של תואר ראשון ושני הכוללים ממוצע משוקלל של הקורסים, ציון סופי לתואר וציון עבודת הגמר. יש להציג מסמכים מקוריים, במידה והתארים לא ניתנו באוניברסיטת ת"א.

  4. אישור בכתב של אחד מחברי.ות הסגל של בית הספר לכימיה, המסכים.ה להנחות את המועמד.ת והרשאי.ת להנחות תלמידים.ות לתואר שלישי.

  5. שני מכתבי המלצה - מכתב אחד מהמנחה של המסטר.ית ומכתב שני מהמנחה המיועד.ת או מחבר.ת סגל אקדמי אחר. המכתבים ישלחו ישירות למזכירות בית הספר או יועברו במעטפה סגורה ע"י המועמד.ת.

  6. קורות חיים ורשימת פרסומים.

  7. 2 תמונות פספורט.

 

לאחר אישור ועדת תלמידי מחקר, על המועמד.ת לבצע רישום לתואר שלישי באמצעות אתר האינטרנט - רישום ומידע למועמדים ורישום לאוניברסיטה ולמלא את כל הפרטים הנדרשים. בסיום הקלדת כל הפרטים הנרשם.ת ת.יקבל בדוא"ל הודעה הכוללת מספר אסמכתה. אישור ממוחשב ישלח בדואר. קוד אישי ישלח בדואר לאחר עיבוד נתוני ההרשמה.

 

הרישום לתואר שלישי מתבצע במשך כל השנה ואינו כרוך בתשלום.

 

מזכירת תלמידי מחקר והוועדה היחידתית לתלמידי מחקר: רונית וינגרטן

טלפון: 03-640-7744

כתובת דוא"ל: ronitwe@tauex.tau.ac.il

מזכירות: בניין שנקר-כימיה, קומה ב', חדר 204

שעות קבלה: ימים א'-ה', 8:30-15:00

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>