תכניות לימוד בחוג לסטטיסטיקה וחקר ביצועים

תכניות לימוד בסטיסטיקה וחקר ביצועים

 

 

תכנית לימודים חד-חוגית בסטטיסטיקה וחקר ביצועים: תכנית הלימודים מפתחת ומבססת את הכלים המתמטיים הבסיסיים של הסתברות, סטטיסטיקה וחקר ביצועים.

 

*** מגמה במדעי המידע: תלמידים מצטיינים בתכנית חד-חוגית בסטטיסטיקה וחקר ביצועים, יוכלו להצטרף ללימודים במגמת מדעי המידע החל משנה ב'. מגמת לימודים זו מקנה לתלמיד השכלה וכלים הדרושים לניתוח נתונים מורכבים ורב מימדיים, התמודדות עם עושר ומגוון האינפורמציה שמציג "עידן המידע" המודרני, וזאת בדגש על האספקטים הסטטיסטיים של התחום. לשם כך התוכנית משלבת יסודות מעמיקים במתמטיקה, סטטיסטיקה וחקר ביצועים, עם קורסים ממדעי המחשב שמקנים כלים חישוביים ואלגוריתמים, ומספר קורסים ייחודיים לתוכנית שמשלבים בין תחומי הידע לנושאים בסטטיסטיקה מודרנית יישומית.

 

חדש!!! תכנית לימודים דו-חוגית בסטטיסטיקה וחקר ביצועים ובכלכלה- מדעי המידע: המסלול מיועד לתלמידים בעלי נטייה לחשיבה כמותית, ומשלב לימודים של מבואות במתמטיקה, שיטות בסטטיסטיקה, אלגוריתמים של חקר ביצועים וכלכלה, ויישומים של שיטות אלה בתחומים שונים, לרבות בעבודה מעשית עם נתונים.

תכנית לימודים דו-חוגית עם מתמטיקה: תכנית זו מדגישה את היסודות המתמטיים של סטטיסטיקה, הסתברות וחקר ביצועים. היא מתאימה במיוחד למעוניינים להמשיך לתואר מוסמך בחוג לסטטיסטיקה וחקר ביצועים ובפרט למסלול "מוסמך אוניברסיטה" בסטטיסטיקה ו"מוסמך אוניברסיטה" בחקר ביצועים.


תכנית לימודים דו-חוגית במדעי המחשב ובסטטיסטיקה וחקר ביצועים: התכנית משלבת לימודים בסטטיסטיקה, בחקר ביצועים, ובמדעי המחשב, וכלולים בה קורסים עיוניים ומעשיים. התכנית מהווה הכנה טובה ביותר לקראת השתלבות בעבודה מעשית וכמו כן מאפשרת לבוגריה להמשיך בלימודים לתואר "מוסמך אוניברסיטה" במדעי המחשב, בסטטיסטיקה ובחקר ביצועים.

תכנית לימודים דו-חוגית במתמטיקה שימושית וסטטיסטיקה להייטק:תוכנית לימודים זו  שמה דגש על  השכלה מתמטית וסטטיסטית שרלוונטית לתעשייה ולהייטק. תוכנית זו מקנה לסטודנטים השכלה מתמטית וסטטיסטית נרחבת תוך מתן דגש על היבטיה היישומיים והחישוביים, הנדרשים לפתרון בעיות מדעיות בתעשייה ובמחקר.

תוכנית לימודים דו-חוגית בסטטיסטיקה ופסיכולוגיה במסלול מדעי המידע:תוכנית בסטטיסטיקה וחקר ביצועים ופסיכולוגיה במסלול מדעי המידע היא מסלול לימודים ייעודי לתואר ראשון שיקנה ידע בתחום הפסיכולוגיה והסטטיסטיקה בדגש על טכניקות מתקדמות לניתוח נתונים.


תכנית לימודים דו-חוגית בסטטיסטיקה וחקר ביצועים ובחוג נוסף מפקולטה אחרת: תכנית זו מקנה לתלמיד המעוניין בחוג נוסף את הידע הבסיסי בסטטיסטיקה ובחקר ביצועים. תינתן אפשרות להצטרף לתכנית זו גם לאחר שנת הלימודים הראשונה בחוגים כגון: כלכלה, ביולוגיה, פסיכולוגיה, ניהול וכד', וזאת תוך התאמה אישית של הכרה בקורסים המתמטיים והסטטיסטיים שנלמדו בחוג הנוסף.

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>