מלגות לתואר שני

לומדים ביחד בשולחן העץ בכניסה לבניין שרייבר

ביה"ס למדעי המתמטיקה מעניק מלגות קיום (סכום חודשי המועבר לחשבונו של התלמיד וכן פטור משכר לימוד) המיועדות לתלמידים.ות מצטיינים.ות מכל החוגים והמסלולים במתמטיקה עיונית, מתמטיקה שימושית, סטטיסטיקה, חקר ביצועים וביוסטטיסטיקה.

 

רישום לשלושה קורסים לפחות בסמסטר הנו תנאי לקבלת מלגה. המלגה תנתן לסמסטר הראשון והמשכה בסמסטר השני מותנה בהישגים בסמסטר הראשון.

מלגת הצטיינות מתקציב ביה"ס תנתן לתלמידים.ות בשנת הלימודים הראשונה לתואר. בשנה השניה היא תנתן ע"י המנחה בהתאם ליכולתו ולשיקוליו.

 

עפ"י נהלי האוניברסיטה, מלגת קיום ניתנת רק לתלמידים.ות מן המניין או מן המניין על תנאי. לא ניתן להעניק מלגה לתלמידים.ות במסלול צבירה או במסלול השלמות.

כמו כן, מאחר שמטרת המלגה הינה לאפשר לתלמידים.ות להתמקד בלימודים ובמחקר, האוניברסיטה אינה מאפשרת הענקת מלגה לתלמידים.ות המשרתים.ות בשרות חובה או קבע בזמן הלימודים, גם אם הם במעמד מן המניין.

 

 סטודנטים.יות המעוניינים.ות להגיש בקשה לקבלת מלגת קיום באוקטובר מתבקשים לשלוח את הטופס הבא לגב' נועה בן דוד עד לתאריך 1.7 בשנה שלפני.

 

 

תלמידים.ות המשרתים.ות בצבא

 

חיילים.ות בשירות חובה בעלי ממוצע תואר ראשון של 90 ומעלה יכולים לפנות בבקשה להחזר שכר לימוד. שכר הלימוד יוחזם לאחר תום הסמסטר רק עבור קורסים שבהם התקבל ציון של 85 לפחות, ורק אם הסטודנט.ית מילא.ה את דרישות ההשלמה במידה ונקבעו.

 

על מנת להגיש מועמדות למלגה נא פנו לגב' נועה בן דוד ובקשו החזר לשכ"ל בתחילת כל סמסטר, בבקשתכם צרפו אישור שירות. לאחר קבלת האישור, באחריותו.ה של הסטודנט.ית לפנות בשנית לגב' נועה בן דוד ולעדכן עם קבלת הציונים על מנת שנטפל בהחזר.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנועה בן דוד, טל. 03-6408044 או באימייל.

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>