מצטייני בית הספר למדעי המתמטיקה - תשע"ד

עודכן: 01.07.2015
  • תואר ראשון
  • תואר שני
  • תואר שלישי
  • פרסים
  • עוזרי הוראה
  • תלמידים הלומדים בתכנית בנו ארבל

מצטייני תואר ראשון

 

רם אדר

רם החל ללמוד לתואר הראשון במסלול מתמטיקה משולב עם פיסיקה, במקביל לשירותו הצבאי בקבע ביחידת המודיעין. אל המדעים נחשף בלימודיו בתיכון רוטברג ברמת השרון. ציוניו מעולים והוא קיבל על כך מצטיין דיקן השנה.  לאחר התלבטויות החליט רם להמשיך לתואר שני בפיסיקה. רם מנגן על גיטרה ושומע מוסיקת רוק.

 

עמרי גולן

עמרי סיים שירות צבאי מעניין ומאתגר כצוללן בחיל הים. נרשם ללימודי תואר ראשון במסלול מאתגר אף הוא, המסלול המשולב מתמטיקה  פיסיקה. לעמרי ציונים מעולים ועל כך זכה במצטיין דיקן השנה. מאז ומתמיד נמשך למדעים. הוא אמנם ממשיך לתואר שני בפיסיקה, אבל הוא יודע שהצטייד בכלים מתמטיים טובים. עמרי מצייר ציורים אמנותיים בתוכנת הפוטושופ.

 

רועי הולצמן

רועי תלמיד המסלול המשולב מתמטיקה פיסיקה. הוא הגיע לאוניברסיטה לאחר שירות צבאי ביחידת המודיעין ולאחר שנה וחצי של טיול גדול. ציוניו גבוהים וראויים לכל שבח. הוא זכה במצטיין דיקן והיום הוא זוכה בפרס לתלמיד תואר ראשון מצטיין. רועי אוהב מתמטיקה מגיל צעיר, ללא מתמטיקאים במשפחה. הוא לא רק אוהב ללמוד מתמטיקה, אלא גם ללמד מתמטיקה  - וזה מה שהוא עושה לפרנסתו .

 

גל כהן

לאחר סיום שירותו הצבאי ביחידת המודיעין החל גל את לימודיו לתואר ראשון במסלול הדו חוגי מתמטיקה כלכלה. את אהבת המתמטיקה קיבל מסבא שלו, שעודד אותו וכיוון אותו לחשיבה אנליטית, שאותה שילב יחד עם לימודי כלכלה. גל הצליח לשמור על ממוצע ציונים גבוה וראוי לשבח, ועל כך זכה השנה במצטיין דיקן . הוא מתכוון להמשיך ללימודי תואר שני. גל ג'ודאי מקצועי שנאלץ לפרוש בשל פריקת כתף.

 

אוהד ליבנה בראון

אוהד החל את ההכירות שלו עם המתמטיקה כשנחשף לכתב העת "אלף אפס", לחינוך מתמטי, שהכיל חידות מתמטיות לקהל הרחב. כשהיה בן 14, במהלך לימודיו בתיכון, לקח קורסים באוניברסיטה הפתוחה בנושאים שונים ובצורה לא מסודרת, שהתפרסו גם לאורך שירותו הצבאי ביחידת המודיעין. ראה כי טוב והחליט ללמוד לתואר ראשון במסגרת מאורגנת ונרשם לאוניברסיטת תל אביב למסלול החד חוגי במתמטיקה. לאוהד ציונים מרשימים, שעליהם זכה השנה במצטיין דיקן. אוהד לומד יפנית שנה שנייה. במסגרת לימודיו זכה בפרס ראשון בתחרות נאומים כלל ארצית ביפנית שמארגנת העמותה להפצת התרבות היפנית בארץ.

 

קדם יקירביץ

קדם עתודאי יתגייס לצבא בספטמבר השנה ליחידת המודיעין וזאת לאחר שיסיים תואר ראשון. ההכירות שלו עם המתמטיקה התחילה לאחר שהצטרף לחוגי העשרה במכון ויצמן כשלמד בחטיבת הביניים בגמנסיה הריאלית בראשון לציון. קדם לומד במסלול הדו-חוגי מתמטיקה ומדעי המחשב. ציוניו מעולים ועל כך זכה בהצטיינות רקטור ודיקן. הוא מתכוון להמשיך ללימודי תואר שני במתמטיקה לאחר שירותו הצבאי. קדם מנגן בפסנתר מוסיקה קלאסית וג'אז. כמו כן, הוא בעל חגורה שחורה בקראטה.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>