התחילו ללמוד אצלנו כבר בקיץ

 "קורס הכנה" ו-"מבוא לתורת הקבוצות"

קורס ההכנה:

מומלץ לכל הסטודנטים אשר התקבלו ללימודי התואר הראשון במתמטיקה וסטטיסטיקה (כולל סטודנטים בעלי בגרות ברמה של 5 יחידות לימוד במתמטיקה) לרענן ולהרחיב את ידיעותיהם במתמטיקה, ללמוד חומר חדש ובעיקר להיחשף למתמטיקה ברמה אוניברסיטאית, וזאת על ידי השתתפות בקורס הכנה במתמטיקה לפני תחילת הלימודים לתואר ראשון. מהניסיון שהצטבר, סטודנטים אשר השתתפו בקורסי ההכנה, השתלבו ביתר הצלחה במסגרת הלימודים האוניברסיטאית.

 

למידע נוסף אודות קורס ההכנה, לחצו כאן.

 

 

 

מבוא לתורת הקבוצות:

 

ביה"ס למדעי המתמטיקה יזם מהלך חדש שבו הוא מעודד סטודנטים חדשים שהתקבלו לבי"ס למדעי המתמטיקה ללמוד את הקורס  "מבוא לתורת הקבוצות" כבר בסמסטר קיץ. מטרת המהלך היא לאפשר כניסה חלקה יותר ללימודי מתמטיקה ברמה אוניברסיטאית. כך, לסטודנטים שילמדו את "מבוא לתורת הקבוצות" בקיץ יהיה קורס אחד פחות ללמוד בסמסטר א'. בנוסף, סטודנטים אלו יתנסו כבר במהלך הקיץ בלימודי מתמטיקה ברמה  אוניברסיטאית, ולכן יגיעו הרבה יותר מוכנים לקראת הקורסים חדו"א 1א' ואלגברה לינארית 1א'.  

 

הלימודים בקיץ מתקיימים בקבוצות קטנות יותר, תוך שימת דגש על כך שזהו הקורס האקדמי הראשון של הסטודנטים.  

 

בקורס מבוא לתורת הקבוצות לומדים את מושגי הבסיס במתמטיקה: קבוצות, יחסים, פונקציות. לומדים על עוצמות של קבוצות, על סוגים שונים של אינסוף, ועל שיטות הוכחה מתמטיות בסיסיות ומתקדמות. 

 

הקורס מיועד רק לתלמידי בית הספר למדעי המתמטיקה שבתכנית הלימודים שלהם מחויבים לקורס מבוא לתורת הקבוצות.

 

למידע נוסף אודות הקורס "מבוא לתורת הקבוצות" לחצו כאן.

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive