מצטייני בית הספר למדעי המתמטיקה תשע"ה

עודכן: 07.07.2015
  • תואר ראשון
  • תואר שני
  • תואר שלישי
  • פרסים
  • עוזרי הוראה
  • תלמידים הלומדים בתכנית בנו ארבל

מצטייני תואר ראשון

 

בנגיאת אופק

המפגש של אופק עם אוניברסיטת תל-אביב היה בגיל 13 וחצי. הוא הצטרף לתוכנית מדעני העתיד של נוער שוחר מדע כשהיה בכיתה ט', ללימודי תואר ראשון בפיסיקה. בכיתה יא' לקח קורסים במתמטיקה ועבר למסלול הדו חוגי מתמטיקה פיסיקה. לאופק ציונים מעולים. על לימודיו לתואר ראשון קיבל פרס הצטיינות לנוער שוחר מדע והצטיינות דיקן. אופק עומד להתגייס בנובמבר 2016. הוא מתכנן להמשיך את לימודיו לתואר שני במקביל לשרות הצבאי. לפרנסתו, אופק עוזר הוראה בודק תרגילים בבית הספר.

 

יהונתן זכריה

יונתן החל ללמוד כעתודאי בתוכנית ארזים תואר ראשון במסלול הדו-חוגי מתמטיקה ומדעי המחשב. הוא יתגייס לצבא בחודש ספטמבר ליחידת מחקר בחיל המודיעין. התחום שמעניין אותו במתמטיקה  הוא אנליזה. ממוצע ציוניו מעולה ומצדיק את החלטתו להמשיך ללימודי התואר השני במקביל לשרותו הצבאי. בנוסף למתמטיקה יהונתן אוהב לקרוא ספרי מדע בדיוני.

 

אסף לב-רן

אסף הוא עתודאי, לומד לתואר ראשון בתוכנית ארזים מתמטיקה ומדעי המחשב. מאז ומתמיד אהב מתמטיקה הודות למורים המצויינים שחשפו אותו לחומר מתקדם במתמטיקה, כדי שלא ישתעמם בשיעור. לאסף ציונים מעולים. הוא השתתף באולימפידות למתמטיקה כמו גיליס, מכון ויצמן, גרוסמן, זוטא וערים. אסף מתכנן להמשיך את לימודיו לתואר שני במקביל לשירות הצבאי. הוא מתגייס בספטמבר ליחידת מחקר בחיל המודיעין. מנגן בסקסופון וחובב ספרי מתח.

 

פלג קזז

פלג החל ללמוד לתואר ראשון במסלול הדו-חוגי מתמטיקה ומדעי המחשב במסגרת תוכנית ארזים. הוא יתגייס בחודש ספטמבר השנה לצבא. הוא גדל במשפחה של מהנדסים ואת האהבה למתמטיקה קיבל מהמורה למתמטיקה בתיכון, שזיהה את כשרונו ונהג לאתגר אותו בחומר שלא נכלל בתכנית הלימודים במהלך שיעורי המתמטיקה. ואכן המורה צדק - פלג תלמיד מעולה וציוניו גבוהים במיוחד. הוא מתחיל את היום בחתירה בנחל הירקון יחד עם אביו במסגרת מועדון החתירה "מרכז דניאל".

 

 

תום קלוורי

תום התחיל ללמוד מתמטיקה בתוכנית לתלמידים במעמד מיוחד. כשהיה בן 14 מ"הכפר הירוק". את האהבה למתמטיקה הוא חב למורה שלו לחשבון מכיתה ב' שהכירה לו את החוברת "רואים חשבון" והוא אכן ראה. קיבל פטור מבגרות במתמטיקה בעקבות השתתפותו באולימפיאדות במתמטיקה ומחשבים. תום סיים תואר ראשון. הוא כבר החל לקחת קורסים מתואר שני במתמטיקה עיונית. הוא ימשיך בלימודים במקביל לשירותו הצבאי ביחידת מחקר במודיעין.

 

דן קרלינר

הצטרף לאוניברסיטה בגיל 18 כעתודאי ללימודי תואר ראשון במסלול הדו-חוגי במתמטיקה ומדעי המחשב וסיים את התואר בשנתיים. הוא מתגייס בספטמבר וימשיך ללמוד לתואר שני במקביל לשירותו הצבאי. בשנה שעברה קיבל דן מצטיין רקטור על השגיו המעולים בלימודים.

 

אמיר שריד

אמיר הגיע לאוניברסיטה כתלמיד במעמד מיוחד בתוכנית ע"ש בנו ארבל ועל הצטיינותו בלימודים קיבל פרס הצטינות לפני שנתיים. כרגע הוא עתודאי הלומד בתוכנית ארזים ונמצא בשלבי סיום תואר ראשון במסלול הדו-חוגי מתמטיקה ומדעי המחשב. אמיר תלמיד מעולה ובולט בממוצע ציוניו הגבוהים במיוחד. הנושאים שמעניינים אותו הם קומבינטוריקה, הסתברות ותורת הגרפים. כמו מרבית קודמיו, אמיר כבר החל לקחת קורסים מתואר שני במתמטיקה עיונית וימשיך ללמוד לתואר שני במקביל לשירותו הצבאי, אותו הוא יתחיל בחודש ספטמבר וביחידת מחקר במודיעין. אמיר מנגן בקלידים ובמפוחית פה.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>